Vefk Kullanımı

Vefk kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Sevgili danışanlarım;
Bu sayfayı inceliyor iseniz vefk çalışmalarımdan birini temin etmişsiniz demektir.


Öncelikle Allah’ın izniyle kısa sürede etki almanızı temenni eder hayırlı sonuçlar almanızı dilerim. • Vefkler uygun okumaları yapıldıktan sonra kapatılarak [ fiziksel zarar görmemeleri ve sıvı temasında zarar görmemeleri için ] koli bandı ile sarılmıştır.
 • Vefkler usulünce kapatıldığı için lavaboda taşınabilir bu etkide bir sorun oluşturmaz.
 • Vefkler açıldığında, fiziksel olarak zarar gördüğünde [ delinir, yırtılır ise ] etkisini kaybeder.
 • Vefkleri kesinlikle açmayın !!!

1- Vefkiniz taşınacak bir vefk ise;

 • Sıvı temasından korumak için mümkünse deri ile kaplayın.
 • Nasıl kaplayabilirsiniz? Bir ayakkabıcı çok hızlı şekilde size bunu kolye olarak taşıyacağınız şekilde bir muhafaza dikebilir.
 • Kendiniz dikecek iseniz vefki delmemeye ve ona zarar vermemeye dikkat edin.
 • Kolye olarak ya da iç çamaşırda taşınabilir. Sorular olması durumunda iletişime geçin.

NOT: Vefki üzerinizde taşımak istemiyorsanız size ait bir üst eşyası ile çekmeye ya da rafta durabilir. Bu etki etmesine engel değildir.


2- Taşıyacak kişi kadın ise vefkiniz adet iken dahi taşıyabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır bu konuda bir endişeniz olmasın.

 • Vefki – cinsel ilişki yaşıyor iseniz – cinsel ilişki öncesinde ve duş öncesi çıkarın.
 • Sonrasında gusül abdesti alarak ve euzu besmele çekerek tekrar takın.

3- Vefki taşıyan kişinin ibadetlerine dikkat etmesini [mümkünse alkol almamasını ve abdestsiz gezmemesini] öneririm.


4- Vefkin etki etmesi hazırlanma amacına göre bazen 1 hafta gibi kısa süreler olabilir fakat şu ana kadar yazdığımız vefklerde 4 – 8 hafta civarında etki alanlar çoğunluktadır lütfen bu konuda panik yapmayın ve sabırlı olun.

Yazılan tüm işlemler Kur’an çerçevesinde ayet çalışmaları olduğu için süre vermenin doğru olmadığını da hatırlatmak isterim.

Not: Muhabbet konusunda yazılan vefkler için ne kadar süre taşımalıyım derseniz 6 ay kadar taşınmasını sonrasında ise çıkarmak istiyorsanız çıkarmanızı öneririm.


5- Vefk aşk – geri getirme – sıcaklık konularında yazıldı ise yazdıran kişinin karşı taraf ile çok zaruri bir durum olmadığı sürece iletişime geçmemesini öneriyorum.

İletişim zaruri ise de tartışmaya girilmemeli kırıcı olunmamalı, hakaret edilmemeli, alttan alınmalı ve sakin kalınmalı.

Not: İletişiminiz varsa normal akışında devam edin. İletişim yoksa etki var mı acaba diyerek iletişime geçmeye çalışmayın.Günde 21 Adet okunacak

Enıkzi fıhi fit tabuti fakzi fıhi fil yemmi fel yülkıhil yemnü bis sahıli ye’huzhü adüvvül lı ve adüvvül leh ve elkaytü aleyke mehabbetem minnı ve li tusnea ala aynı

[ Ta-ha suresi 39. ayet.]


Sayısız (İstediğiniz kadar) okunabilir

Fatiha Suresi / İnşirah Suresi / la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim


Zikirler

ya fettah – 489 kez / ya selam – 655 kez / ya vedud – 400 kez / ya latif – 129 kez


Kadın danışanlarım adet(regl) dönemlerinde sadece bu kutuyu okuyacaklar.Bu dönemleri geçtiğinde hepsine devam edecekler.

Okuyamadıkları kutucuklardaki sureleri (ve ayetleri) de kaçıncı gün de kaldılar ise o günden itibaren devam ettirebilirler. • Üstte verilen okumaları düzenli olarak en az 41 gün yapmanızı öneririm.
 • Mecburi değildir fakat yapılması vefkin etki etmesine olumlu yönde etkisi olacaktır bilginize.


Diğer bilgilendirme sayfaları